Çözüm Ortaklarımız

Yatırımcılarımıza daha kapsamlı ve profesyonel hizmet vermek amacı ile sektöründe önde gelen ve aşağıda yer alan firmalar ile AVM ve Toplu konut projelerinde Mimari, Kiralama ve İşletme çalışmalarında işbirliği yapıyoruz.

 

MOR Gayrimenkul, İnşaat, Taahhüt, İşletme ve Kiralama Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti., Alışveriş Merkezlerine Kiralama ve İşletme Danışmanlık Hizmeti vermektedir. Sektöründe önemli projelere imza atan, her projeye özel çözümler üreten ve eski projelerin yeniden yapılandırmasında önemli çalışmalar yapan bir şirkettir.

www.mordanismanlik.com

 

Global Holding bünyesinde yer alan TRES ENERJİ ÜRETİM SAN. ve TİCARET A.Ş. , AVM ve yüksek enerji kullanan binalarda enerji giderlerini azaltmaya, operasyon gelirlerinizi arttırmaya, kesintisiz, temiz ve bağımsız olarak, doğalgazdan elektrik ve ısı biçimlerinde enerji üretimi yapabilen sistemleri kurmaktadır. AVM’nize sağlayabileceğimiz destekler konusunda detaylı bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz.

www.tresenerji.com.tr

 

Omega İleri Teknoloji Çözümleri ve Yazılım Ltd.Şti., Türkiye'nin silikon vadisi Bilkent Cyberpark’ta faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Mobil teknolojiler, müşteri sadakat sistemleri ve dokunmatik KIOSK çözümlerinde uzmanlaşmış olan Omega Çözüm, Türkiye'de ve Dünya'da sektöründe lider firmaların "teknolojik çözüm ortaklığını" üstlenmiştir. Türkiye’de 85 AVM’ye Kiosk çözümleri yanısıra, CRM ve Kampanya Hizmeti vermektedir. Ayrıca, perakendecilere VENDOR-WİZARD sistemi ile CRM Sadakat yazılımları hazırlamaktadır. Omega Çözüm, özel teknolojik sistemler sunduğu müşterilerine katma değer sağlar; firmaların süreçlerini iyileştirir, verimlilik ve performans artışını hedefler. AVM’nize sağlayabileceğimiz destekler konusunda detaylı bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz.

www.omegacozum.com

 

AVM açılış öncesinde, kiralama aşamasında kiralanan mağazaların projelerinin incelenip, onaylanması ile başlayan süreci, açılışa kadar mağazaların dekorasyonlarının onaylara uygun yapılıp yapılmadığını teknik ve mimari anlamda takip ederek kiracı koordinasyon hizmeti (Pilotaj) vermektedirler. Yirmiden fazla Alışveriş Merkezinin Piloj takibini başarı ile tamamlamışlardır.

www.cgtasarim.com.tr

 

2004 yılında kurulan firma, tasarım hizmetlerinin yanısıra, proje yönetimi ve taahhüt hizmetleri alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Sayısız projede imzası olan ekip, proje tasarımından anahtar teslimine kadar yapı sektörünün her birimine hizmet vermektedir.

www.kfmimarlik.com

 

APSİYON Bilişim sistemleri A.Ş.; site, rezidans, iş merkezi, plaza ve AVM gibi tüm toplu yapı yönetimlerine ve profesyonel tesis yönetim firmalarına web tabanlı yönetim yazılımı hizmeti veren sektörün öncü firmalarındandır. Toplu yapı yönetimlerinde karşılaşılan sıkıntılara çözüm amacıyla 2009 yılında çalışmalarını başlatan firma, Kat Mülkiyeti Kanunu hükümleri doğrultusunda hazırlanmış, kolay anlaşılır ve entegre çözümleriyle, yönetimlere sorunsuz ve hızlı hizmet sağlayarak güçlü referanslar edinmiştir. Klasik muhasebe programlarının ötesinde bütün enerjisini yönetimlerin ihtiyaçlarına yönlendiren tek çözüm olarak, genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye ve sektörün öncülüğünü yapmaya devam etmektedir. Sağlayabileceğimiz destekler konusunda detaylı bilgiye firmamızdan ulaşabilirsiniz.

www.apsiyon.com